Kargo Bilgisi


iloveshoes.com.tr'ye vermiş oldugunuz ayakkabı siparişleriniz tarafımızdan onaylandıktan sonra kargo süreci başlayacaktı. Hazırlanma durumu stok bilgisine bağlı olarak 1-7 iş günü sürmektedir. 
Atölyemize bağlı çalışıldığı için istinayi durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kargo Türkiyenin heryerine ücretsizdir, yurt dışı siparişlerinde kargo ücreti talep edilmektedir.
Ülkeye göre farklılık gösteren kargo ücretleri hakkında temsilcimize ulaşarak bilgi alınız
*Anlaşmalı kargo firmamız Aras Kargodur yaptığınız alışveriş sonunda ayakkabılarınız Aras Kargo ile gönderilmektedir.
*Kapıda ödemede nakit olarak satın alabilirsiniz.
*Talep ettiginiz durumda değişim ve iadelerimizde sadece Aras Kargo kullanılmaktadır Aras Kargo ile gönderilmeyen kargolar kesinlikle kabul edilmeyeceğini ve bu durumda firmamızın mesuliyet altında olmayacağını siz değerli müşterilerimize bildiririz. İadelerde Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 5 TL kargonun aldığı bir komisyon olup geri iade edilmemektedir.
Siparişiniz kargoya verildiğinde size kargo firması tarafında vermiş olduğunuz telefon numarasına SMS ile bilgilendirme gönderilecek bu *SMS'de kargonuzun tahmini varış süresi kargonuzun varacağı Aras Kargo şubesi ve şube telefon numarası yer alacaktır. 
*Eğer tarafınıza SMS gelmezse bu  bilgileri destek@iloveshoes.com.tr'den mail ile talep edebilirsiniz. 
*Ayakkabılar kargolanmadan önce son kez kalite kontrolden geçmektedir, eğer teslim aldığınız üründe hasar tespit ederseniz bunu kargo görevlisine tutanak tutturarak ispat etmek sizin içinde bizim içinde iyi olacaktır.
*Kargo sizi adresinizde bulamadığında siparişinizi size en yakın Aras Kargo şubesine götüreceklerdir, şubede 2 gün bekleyen ürünler iade olarak tarafımıza geri gönderilmektedir teslim alınmayan kargoların masrafları alıcadan temin edilecektir.
*Kargo ücreti toplam fiyatın içindedir iadelerinizde kargo ücreti toplam ücretten düşülerek hesabınıza aktarılır.  Bu koşul sizemizde ve sözleşmemizde mevcut olup sipariş veren müşterilerimiz bunu kabul etmiiş sayılmaktadır. Kabul etmeyen müşterilerin web sitemizden hizmet almama haklarını kullanmalarını öneriyoruz.
I Love Shoes

EGER SIPARISINIZI KAPIDA ODEME VERDIYSENIZ LUTFEN BURAYA DIKKAT EDINIZ

 Kapıda ödeme seçeneğini kullanan müşterilerimizin satın almış olduğu ürünleri kargodan teslim alması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paket ve ürünler iloveshoes.com.tr tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Yine ürün teslim alınamaz ise satış Sözleşmesi, onay alınması için alıcıya gönderilen yazılı mail, mesaj veya sosyal medya yazışmaları, alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan telefon numarası veya IP adresi delil olarak tüketici heyet veya mahkemelerine; kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, üretici, kargo firmasını ve görevlileri gereksiz meşgul etme, iş gücünü yavaşlatma ve diğer siparişlerin gecikmesi sebepleriyle kargo masrafları, işletme masrafının tamamı ve kargo bedellerinin tümünün yasal yollardan tahsil edilmesi için başvurulacaktır.

Yasalara göre başlatılacak olan hukuki işlemlerde talep edilecek tazminat bedeli, yine ticari kanunlarca belirlenmiş olan tazminat oranı 90 misli ile 40
misli arasında ödeme zorunluluğu olacaktır. Kapıda ödeme siparişi veren her bir kullanıcı bu şartları kabul etmiş ve peşinen ödeyeceğini alışveriş
yapmakla resmen beyan etmiş sayılmaktadır.

Alt Yapı TRUtkuDesign
I Love Shoes © 2017