2018 İlkbahar Yaz Kadın Ayakkabı Modelleri

Moda kendine yakışandır efsanesi bir yana dursun biz 2018 İlkbahar-Yaz Kadın Ayakkabı Modellerine şöyle bir bakalım da siz yine kendinize yakışanı seçin istiyoruz.

2017 senesinden kalan 70’lerin kısa topuk efsanesi 2018 ilkbahar-yaz trendleri arasında da yerini belirgin şekilde koruyor.  Kısa topuk uyarlamalarında sandalet ya da klasik ayakkabı modellerinin tamamını görmeniz mümkün. Özellikle yaz ayakkabılarında rahatlık bir adım daha önemli olmasından kaynaklı olarak kısa topuk daha çok talep görüyor. Yazın sıcağı ile şişen ayakların yüksek topuklar ile mücadelesi modacılar tarafından fark edilmiş olacak ki bu sene modellerinde kısa topuk ayakkabılar kendinden daha çok bahsettiriyor. Platform ayakkabılar da bile fark edilen daha alçak platformlar göze net bir şekilde çarpıyor.

Gelelim renkler konusuna masum pasteller adı verilen parlak renkler yerini daha sakin ve daha kullanışlı renklere bırakmış durumda. Pudra, nüde, açık mavi tonları ve ten rengi bu senenin en gözde renkleri arasında. Yaz kış ayakkabı modellerinin vazgeçilmez 3 ana rengi siyah, kırmızı ve beyaz ayakkabı modelleri zaten raflarda çoktan yerini aldı. Onları bir istisna olarak saymıyorum bile. Yaz ayakkabılarının vazgeçilmezi sandaletlerde biraz daha topuklu modeller tercih edilmiş. Yani çok az hareket verilmiş gibi. Bilek bağlamalı çok hafif topuklu sandaletler bu sene en çok göreceğimiz sandalet çeşitleri olacak. Ayakkabı dekoltesi kavramını bu sene hafızalar kazımak isteyen tasarımcılar ile yazlık ayakkabı modellerinde ayaküstü, ayak yanı, bilek ve hatta topuk dekolteleri olan estetik modeller de oldukça yoğun olarak üretilmekte.

Nomi Ten Süet İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı modeli sandalet mi yoksa klasik bir yazlık ayakkabı mı kararını vermekte zorlanacağını biriloveshoes modelidir. Siyah, kırmızı ve ten rengi modelleri ile yaz için vazgeçilmeziniz olacak bir ayakkabı modelidir. İloveshoes markasının yazlık ayakkabı modelleri arasında bulabileceğiniz süet yazlık ayakkabı çeşitleri ve deri ayakkabı çeşitleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız biliyoruz. Bu yüzden tüm yazlık modellerimizi incelemenizi ısrarla öneriyoruz. Sonrasında dönüp de ben bu modeli görmedim etmedim demeyin diye söylüyorum.