Abiye Ayakkabı Modelleri

Kutlamaların, özel günlerin ve gecelerin en önemli aksesuarı abiye ayakkabılardır. Sadece yakıştırmak ile kalmayıp aynı zamanda da rahat etmenizi sağlayacak seçimler yapmanız gerekecektir. Zorlanacağınızdan emin olduğumuz için iloveshoes abiye ayakkabılarından biraz bahsedelim istedik.

Modanın kişiye yakışanı olduğu fikrinden yola çıkarak sizlere 2018 trend abiye ayakkabıları demiyoruz. Trend olmak adına özel gecenin ilk dakikalarında suratınızda ayağınızdan gelen sinyaller ile acı ifadesi olmasını hiç istemiyoruz. Biliyoruz ki siz de istemiyorsunuz.

Abiye ayakkabı, üstüne giydiğiniz kıyafet ile kombin yapacağınız bir aksesuar olduğundan ilk olarak kıyafet seçiminde karar kılmanız gerekir. Üstünüze giydiğiniz kıyafet parlak ya da payetli yani moda ikonlarının dediği gibi patlayan bir kıyafet ise abiye ayakkabı seçiminizi biraz daha sakin bir model üzerine kurmalısınız. İloveshoes tasarımlarında zaten çok parlak detayları bulundurmayan modeller sunuyor sizlere. Şık olabileceğiniz kadar rahat da olabileceğiniz ayakkabılar üretiyor ve bunları öneriyoruz.

Çoğumuzun ayakkabı dolabında bir ya da en fazla iki kere giydiği ve alırken zorunda olduğunuz düşünerek aldığınız parlak ya da çok yüksek topuklu abiye ayakkabılar vardır. İşte biz bu yükü ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Ayakkabı dolaplarınızda giymek için seçim yapmakta zorlanacağınız ayakkabı modellerimiz ile doldurun o dolapları istiyoruz.

Anita kırmızı cilt topuklu kırmızı ayakkabı modeli siyah bir diz altı abiye altına giyebileceğiniz hem de günlük hayatta sade bir görüntüye ekleyebileceğiniz göz doldurucu bir aksesuar olacaktır. Arkadan destekli olması nedeniyle gecenin ya da özel günün kaç saat olduğunun bir önemi olamadan sadece tadını çıkaracağınız zamanlarınız olacaktır. Mavi renk seçeneği ile de bahar mevsiminin uçuşan etekli elbiselerinde özellikle kır eğlencelerinde sizin yerinize ayaklarınızda eğlenecektir. Taban içi çelik köprü ile kaplı olan anita kırmızı cilt topuklu ayakkabı modelinde taban kırılması söz konusu dahi olamaz. İç astarında anti bakteriyel ve ter önleyici astar kullanıldığından ayaklarınızda hissedeceğiniz aşırı rahatlıktan dolayı sorumluluğun tamamını biz üstleniyoruz.

Abiye ayakkabısı seçimlerinizde şıklığa vereceğiniz önem kadar rahatlığı da önemseyenlerdenseniz ilveshoes a uğramadan karar vermeyin. Kendi ayaklarımız ne kadar rahatsa siz de o kadar rahat olun istiyoruz.