Düğün Ayakkabı Modelleri

Nişanı, kınayı atlattık sıra son noktayı koyacağımız düğüne geldi. Düğün ayakkabısı başlığı altında gelin ayakkabısı ve davetlilerin ayakkabıları konu edineceğiniz.

Sonuç olarak gecenin en şık bayanı tabi ki gelin olacak. Fakat gelin kadar yorulacak ve onun gecesinin önemini yansıtacak kadar güzel bayanlar da olacak bu düğünde. Gelin hanım efendi için gelin ayakkabısı yazımızı ayı başlık altında ele aldık. Fakat kısaca bir tekrar edelim.

Fotoğraf çekimi, düğün öncesi telaşı, salona giriş, pasta kesme merasimi gibi er detaya ek olarak bütün bir gece ayakta olacağınız gerçeğini düşündüğümüzde o ayakların rahatı her şeyden önemli olmalı. Bu yüzden ayaklarınızı çok yormayacak seçimler yapmalısınız. Damat beyin boyundan dolayı yüksek topuklu ayakkabı seçmek durumunda iseniz bunu ya platform çeşitlerinden ya da dolgu topuk ayakkabı modellerinden seçim yaparak sağlayabilirsiniz. Sade ve şık bir seçim için iloveshoes topuklu ayakkabı modellerini incelemenizi tavsiye ediyorum.

Gelelim misafirlerimize. Onlar da şıklık yarışında olacaklar. Ve düğün sahiplerini yalnız bırakmamak için tüm gece aynı eforla pistte olmaya çalışacaklar. Hal böyleyken şık olmakla kadar rahat olmak onlar için de önemli olacaktır.

Ives Simli Dore Siyah Süet İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı ile şık olmak ile beraber rahatlık duygusunu doruklarda yaşayabilirsiniz. Düğünde pistten inmeyecek kişiler için şiddetle tavsiye ettiğimiz tasarım bir modelimizdir.

Wells Ten Cilt Platform Topuklu Ayakkabı modelimiz ile yüksek topuk şıklığını düğün ayakkabısı trendleri arasına alabilirsiniz. Yüksek topuk konusunda tereddüt yaşayanlara verdiğimiz ayrıcalıklı rahatlık ile muhteşem geçireceğiniz bir gece sunuyoruz sizlere. 12 cm topuk boyu ve platform tabanı ile hiç zorlanmadan hareket edebilirsiniz. Çelik taban köprüsü ile taban kırılması tehlikesini sıfıra indirir.

Rahatlığın yanında şıklığı arayanların düğün ayakkabısı seçimlerini yapmadan önce tüm detayları araştırmasında ve mutlaka denenmiş bir ayakkabı markasının modellerinden birini tercih etmesinde fayda olacaktır. Uzun zamandır hazırlandığınız bir gecenin sizin için hüsran olmaması için görüşlerimizi dikkate almanız yararınıza olacaktır. Kendinizi özel hissedeceğiniz ayakkabı modelleri için iloveshoes a bir uğrayın diyoruz. Gerisi biz de siz rahat olun.