Fazilet Hanım ve Kızları Ece'nin Çorap Çizmeleri

Fazilet Hanım ve kızları dizisi cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi olmakla beraber dizi karakterlerinin giydiği kıyafetler ile de ön plana çıkmaktadır.

Özellikle kırsal bir yaşam tarzından bir anda üst sınıfa geçiş yapan Ece ve Hazan karakterleri yani Fazilet Hanımın kızları bu konuda çok büyük merak konusu olmaktadır. Dizi karakterlerinin tamamının saç şekillerinden tutun da kullandıkları ruja kadar araştırılıyorken biz size karakterlerin ayakkabılarından bahsedeceğiz.

Dizinin yakın takipçilerinin de bileceği üzere 23. Bölümde Ece karakteri, Yasemin’in doldurmaları ve yanlış yönlendirmeleri sonucunda eşi için psikolojik yardım alma gibi bir gaflette bulundu. Eşinin ruh sağlığının iyi olmadığını Yasemin’in uygun bulduğu bir doktora anlatarak eşini hiç farkında olmadan zehirlemeye başladı. 

Bu sahneyi hepiniz gözlerinizin önüne getirdiniz bundan eminim. Ece’nin gerek içerisinde bulunduğu çalkantılar gerekse de bulunduğu ortama adapte olma gayreti ile yaşının çok çok üstünde kıyafetler giydiği çok açık bir gerçek. Fakat bu 23. Bölümde giydiği o harika gri inci işlemeli elbise kadar onun altına giydiği çorap çizmeleri de harikaydı.

İloveshoes marka Fonza Modeli çorap çizmeleri hem hamile bir kadının rahatça giyebileceği hem de muhteşem görüntüsü ile göz dolduran bir seçim olmuş. Aynı dizi içerisinde bulunan birden fazla iloveshoes marka ayakkabı içerisinden birini seçin derseniz benim favorim kesinlikle bu olurdur. Bu iloveshoes markasının ayrıcalıklı ve özel tasarım ürünlerini siz de mutlaka bir inceleyin isterim.