Fazilet Hanım ve Kızları Hazan'ın Botları

Sezonun ağır topu Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oldu kabul etmek lazım. Dizi sayesinde daha önce ekranlarda fark edemediğimiz çok güzel kadınları da fark eder duruma geldik. Bunlardan biri Deniz Baysal.

Deniz Baysal deyince tanıyamayanlar için Hazan demek istiyorum. Bu yeteri kadar açıklayıcı olacaktır. Hazan 10 yaşında kaybettiği babasının arkasından annesi ile arasına sert ve kalın duvarlar ören, aynı zamanda da kendini ve ailesini olası tehlikelerden korumak için erkeksi bir yapı ile yaşayan bir karakter. Güzelliğinin farkında olan fakat bunu asla bir dişilik olarak kullanmayı düşünmeyen bir karakter. Fakat zaman içerisinde o erkeksi, salaş ve kadınsılıktan oldukça uzak giyimi mankenlik yapma seçeneğine geçişi ile yerini kendisinin çok çok uzağında bir giyim tarzını seçmeye mecbur bırakıyor. Aslında bende dizinin en can alıcı yerici burası.  Ne giyse yakışan ve üzerinde asla iğreti durmayan bir kadın temasının vurgulanıyor olması. Elbette dizinin asıl konuş bu değil. Fakat moda gözüyle baktığımızda kamuflaj giymiş bir Hazan ile abiyesini giymiş Hazan arasında tercih yapmakta zorlanıyor insan.

Hazan her ne kadar daha plaza giyimine geçmiş olsa da içerisinde yaşattığı hırçın kız figüründen uzaklaşamıyor. Bu durumda bile bence çok çekici. Gelelim bu hırçın ve aşırı çekici kızın iloveshoes seçiminin ne olduğuna. Hazan’ın çok yüksek topuklu giymediğini zaten biliyoruz. O bayla giymesin de zaten. Rezidasnta ayaklarındayken bir anda ellerinde gördüğünüz botları iloveshoes markasının Elanor model botlarıdır. 2017 -2018 iddialı modellerinden olan Elanor botlarımız farklı renk seçenekleri ile sizlerin de ayağına çok yakışacak eminiz. Bunun için sadece iloveshoes.com.tr ye bakınmanız yeterli olacak. Bekliyoruz.