Fi Dizisi Duru'nun Muhteşem Çizmeleri

Azra Kohen’in kaleminden çıkan Fİ Çİ Pİ” üçlemesi kitabın uyarlaması olarak çekilen ve PUHUTV de yayınlana dizinin bu sezon biteceği haberleri gündemi oldukça sallamakta. Gerek muhteşem oyuncu kadrosu gerekse de sansasyonel kareleriyle sosyal medyada oldukça gündem olan dizinin oyuncuları ve bu oyuncuların giydiği kıyafetler, taktığı takılar dizi kadar yakından takip edilmekte.

Özellikle başkarakterlerden olan Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Duru karakteri her şeyiyle neredeyse her bölümde yeniden gündem olmaktan bir an geri kalmıyor. Oyunculuğunu tartışılmaz şekilde geliştiren ve gelecek vadeden Serenay Sarıkaya her oynadığı dizi de olduğu gibi Fi dizisinde kendinden fazlasıyla söz ettirmekte.

Şimdi sizleri 2.sezonun 6. Bölümüne götüreceğim. Hatırlayacaksınız! Duru kırmızı kazağı ile adı gibi duru yüzüyle Can’ı yemek için bir restoranda beklemektedir. Duru’nun üzerindeki kırmızı kazak kadar can yakan o kırmızı çizmelerine dikkat çekmek istiyorum. Duru zaten muhteşem giyinen bir kadını canlandırıyor fakat giydiği her şeyde yarattığı bir akım olduğu da gözden kaçırılmaması gereken büyük bir ayrıntı bence. Seranay Sarıkaya akımı diye bir şey yok fakat Duru akımı diye bir şey var kabul edelim lütfen!

Duru’nun çizmeleri iloveshoes markasının bu sezonda en trendleri arasında yer alan Walge modeli çizmeleri. Bu sahnede walge modeli kırmızı çizmeleri tercih eden Duru yine göz dolduran harika bir kombine imza atmış. İloveshoes markasının birçok dizi de kullandırdığı modellerin bu sezonun ayakkabı ve çizme trendelerini belirlemekte çok faydası olduğunu düşünüyorum. Sizde mutlaka iloveshoes.com.trile bir tanışın isterim.