Gelin Ayakkabı Modelleri

Kız isteme merasiminin hemen arkasından ilk olarak gelinlik bakınmaya başlanacak ve beraberinde gelin ayakkabısı modellerini baştan sona süzmek eylemi gelecektir.

Gelin ayakkabısı seçerken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir birlikte bir göz atalık istiyoruz. Düğünün yapılacağı mevsimi göz önüne almakla başlayabilirsiniz. Mevsime uygun ayakkabı seçimi konusuyla ayaklarınız için yapacağınız ilk iyilik adımını atmış olacaksınız. Düğünün yapılacağı yerin de bu konuda etkisi olacaktır. Seçiminiz kır düğünü gibi zemin sorunu yaşatabilecek bir yer ise sivri topuk ya da yüksek topuk ayakkabılar sizi zorlamaktan da öte yoracaktır. Gelinliğinizin modeli ve boyu ayakkabı seçiminiz sırasında size yardımcı olacak bir diğer konudur. Ve benim en sevdiğim huşulardan bir diğeri damat beyin boyu olacak. Tüm bu detayları göz önüne alarak yapacağınız seçim sırasında parlak mı, mat mı, süet mi, kumaş mı gibi tercihler de sizi zorlayacaktır. Nasıl olsa gelinliğin altında kalacak deyip yanlış bir seçim yapmanızın önüne geçmeye çalışıyoruz. Kabullenmeniz gerekiyor ki belirttiğimiz bunca sebepten ötürü tarzınızın çok dışında bir gelin ayakkabısı giymek zorunda kalabilirsiniz. Tüm sebeplerin arasına ilk koymanız gereken rahat bir ayakkabı seçmek zorunda olduğunuzdur. Düğün gecesinde ayaklarınızın harap olması gelinliğinizin yırtılması kadar kötü bir durum olabilir. Yanlış ayakkabı seçimi, gecenin sonundaki fotoğraf çekimleri sırasında yüzünüzde bir acı ifadesi olarak sonsuz bir hatıra olarak kalabilir. Bu yüzden rahatlık, rahatlık ve yine rahatlık diyoruz.

Pixa Beyaz Cilt Topuklu Kadın Ayakkabı iloveshoes markasıyla bence muhteşem bir gelin ayakkabısı. Hem şık bir ayakkabı hem de kalın topuğu, bilek bağı ile kır düğünü ya da salon düğünü fark etmeden kullanabileceğiniz rahat bir ayakkabı modeli. Yüksek topuklu giymesi gereken gelin adayları için 10 cm topuğu ile ayrıcalıklı bir model olarak sunulmuştur. Platform topuk ayakkabılardan bile rahat duruşu ile fark yaratacak br gelin olmanızda katkısı olacaktır.

Aynı rahatlıkta sunulabilecek ve en sade açık gelin ayakkabısı olarak sunabileceğimiz Vitola Beyaz Cilt İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı modeli de sizler için doğru seçim olabilecektir.

Bize uzun uzun anlattırmayın. İloveshoes yazın biz çıkarız.