Kara Sevda Zeynep Ayakkabıları

Ekranları sallayan ve dizi ihracatı konusunda lider reytinglere sahip Kara Sevda dizisinde asıl karakterlerin yanında yakınlığıyla ünlü Zeynep ayakkabılarını iloveshoes marka tasarım topuklu ayakkabılarımızdan seçti.

Yan karakter benzetmesi çok doğru olur mu bilemeyerek dizideki konumunu baz alarak yazıyorum. 3 baş role olan yakınlığıyla düşünürsek çok yanlış olmaz gibi geliyor aslında. Kemal Soydan (Burak Özçivit) kardeşi, Emir Kozcuoğlu (Kaan Urgancıoğlu) sevgilisi ve maşası, Nihan Sezin (Neslihan Atagül) görümcesi ve kuması olarak birden fazla rolü aynı anda yürütüyordu. Kendine biçtiği lüks özenli bir yaşamın kaygısıyla yaptığı yanlışlarla itici gelen bir karakter olsa da sonradan kendini sevdirmeyi başardı. Aslında baba ocağındaki öğrenci tarzıyla da fark yaratabiliyordu. Fakat dizi gereği girdiği önce gelin modeli sonra da kuma modeli ile giyim tarzında mutlak bir değişiklik söz konusu oldu. Böylece yeni tasarımlara ihtiyaç duydu.

Rol gereği eşinin hastane de olduğu sırada ayaklarında gördüğünüz iddialı ve kadınsı ayakkabısı iloveshoes marka topuklu ayakkabı modellerimizden Barbie serisinin ten rengi seçimi oldu. 2016 sezonundan buyana ten rengi ve pudra tonlarının aşırı talep görmesi ile tasarımlar çeşitlendi. Ayaklarda renk değil tasarım görmeye başladık. Topuklu ayakkabıseçimleri arasında kendine has üretimleri ile süet, deri ve rugan alternatifleri ile gözlere hitap etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Özel olsun ve aynı zamanda uygun fiyatlı olsun istiyorsanız iloveshoes a bekleriz.