Kırmızı Ayakkabı Aşkına

Kırmızı renk bir aşk ise kırmızı ayakkabı aşkına başlığı atmamızda hiçbir sakınca yoktur. Bir ayakkabı açık ve koyu tüm tonlar ile bu kadar mı uyumlu olur bu kadar mı özel durur.

Kırmızı ayakkabının modası yoktur. O BİR RUH HALİDİR. Kırmızı bir ayakkabı siyah bir kombinin tamamlayıcı parçası olabilirken aynı zamanda leopar gibi kombini zor kumaş türlerinin de farklı duruşunda imzası olan bir ayakkabıdır. Kırmızı ayakkabılar hayatımıza çocukluktan giriş yaparlar aslında. O çok bilinen "kırmızı rugan ayakkabılar” yastıkların altında yerini aldığı gün başlar bu efsane. İlerleyen yaşlarda kırmızı ayakkabı modelinde yapacağınız seçimler elbette yön değiştirecektir. Fakat inanın o şevk asla yerini başka bir hisse bırakmayacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muse Kırmızı Süet Topuklu Ayakkabı ile yapabileceğiniz kombin çeşitlerine bakalım. Kırmızı ayakkabı tek renk ile parlayıcı özelliğini kullanıp ayrı bir tarz yakalamanızı sağlamakla kalmaz renkli kıyafetlerinizde de ayrıcalıklı bir görüntü oluşturur. Mavi, siyah ya da beyaz Jean altına giyebileceğiniz bir kırmızı ayakkabıyı aynı şekilde kısa etekleriniz ile ya da uçuş uçuş bir elbise ile de kombinleyebilirsiniz. Muse Kırmızı Süet Topuklu Ayakkabı iloveshoes markasının diğer tüm modellerinde olduğu gibi 1. Sınıf kumaştan üretilmiştir. 10 cm topuk yüksekliğinin ayak sağlığı açısından topuk kırılmasın önlemek amacıyla çelik köprü ile bağlantısı oluşturulmuştur. İçerisinde kullanılan astar terletmeyen ve anti bakteriyel kumaştandır. Parmak ucunda kullanılan bant estetik ve klasik bir görüntü oluştururken bileklerde bulunana toklara ile ayakkabı biraz daha hareketlendirilmek istenmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lexus Kırmızı Süet Topuklu Ayakkabı modelinden de vazgeçmeden edemeyeceğiz. Kısa topuk modelleri arasında en çok rağbet gören modelimizdir. Parmak ucundaki sivri model uygulaması ile klasik yukarı doğru bileğe çıkıldıkça günlük tarza rahatça uyarlanabilecek özel modellerimizdendir.

Kırmızı ayakkabına aşkına derken, modellerden bahsettiğimiz sırada aklınızdan kombinlerinizi hayal etmeye başladığınızı fark ettik bile. İloveshoes kadın ayakkabı modelleri arasında sizlerin tarzına uygun tek kullanımlık değil günlük hayatta vazgeçemeyeceğiniz modeller ile hizmetler vermektedir. Ayaklarınız ve siz bizim için özelsiniz ve ayrıcalığınızı doyasıya yaşayın, tadını çıkarın istiyoruz.