Mavi Ayakkabı

Sezonun renkleri arasında özenle yerini almış olan mavi ayakkabılar vitrinlerde yerini aldı. Peki, biz bu ayakkabılardan nasıl seçimler yapmalıyız? Nasıl kombinlemeliyiz biraz bakalım.

Mavi renk olarak çok seçmeli alternatifler sunar bize. Mavi kadın ayakkabısı dediğimiz zaman aklımıza çeşitten çok renk tonları gelir. Bebek mavisi, lacivert ve tüm tonları aklımızdan geçirmeye başlarız. Her mevsim tercih edebileceğiniz doğal bir renktir mavi. Tonlarındaki seçime göre farklı kombinlerde patlatıcı ya da geçiş sağlayıcı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Renk seçimi kadar model seçimi de bu konuda belirleyici olabilir.

 Scarlett Saks Mavisi Cilt Stiletto Kadın Ayakkabı modelimize bir bakalım. Bu ayakkabı klasik tarza hitap ediyor gibi görünse de mavi renk jeanlerle ayrı bir tarz yaratılabilir. Sizin de çok iyi bildiğiniz ve günlük hayatınızda kullandığınız gibi stilettolar tarz yaratma işinde başlı başına belirleyici olabiliyor. Renk ve model seçimi kadar kalite seçiminde de ayrıcalıkları belirlemeniz ayak sağlığınız açısından önemlidir. Birinci sınıf suni deriden üretilen iloveshoes ayakkabıları ayak sağlığınız düşünülerek içerisi terletmeyen ve anti bakteriyel özelliğe sahip astar ile kaplanmıştır. 10 cm topuğu içeriden çelik köprü ile tutturulmuş olup topuk kırılması ihtimali en aza indirgenmesi amaçlanmıştır. Estetik bir görüntü sağlamak adına sağlıksız ayakkabılardan uzak durmanız için sizin düşünmeniz gereken her detayı biz düşündük.

Bu senenin gözde renklerinden olan bebek mavisi örneği vermeden geçemeyeceğiz. Alins Bebek Mavisi Cilt Kalın Topuklu Ayakkabı modeli sezonun en iddialı rengine yakışır bir tasarıma sahiptir. Bağlamalı topuklu sandalet tarzını da içerisinde barındıran özel üretim bir ayakkabıdır.  Kanserojen madde içermez. 1. Sınıf suni deridir. İçerisinde ki astar terletmez ve anti bakteriyel kumaştır. Türkiye de üretilen iloveshoes ayakkabıları farklı tasarımları, mükemmel işçiliği ve birinci sınıf kalite malzeme kullanımı ile ayrıcalığınıza farklılık katacaktır. Bu fiyata bu ayakkabı kalitesizdir damgası vurmadan hemen önce mutlaka bu deneyimi yaşamanız gerekir.  Önce ayaklarınızın sağlığı hemen arkasından estetik görüntüsü ile fark yaratacak ayakkabılar için bize uğramadan karar vermeyin. Mavi ve tüm kadın topuklu ayakkabıları bizim işimiz.