Mezuniyet Ayakkabısı

O muhteşem mezuniyet gecesi yaklaşıyorken mezuniyet ayakkabısı seçmek konusunda hala karar veremeyenleri alalım bu tarafa doğru. Gecenizi muhteşem geçirmek için kendinize yapabileceğiniz en iyi şey doğru ayakkabıyı seçmek olacak.

Orta öğretim, lise ya da üniversite mezuniyeti ne olursa olsun o gece çok özeldir ve inanın bana o gecenin en güzeli siz olacaksınız. Çünkü o gece de giydiğiniz kıyafetin ne kadar olduğu, uzunluğu, kısalığı, rengi gibi küçük ayrıntılar birkaç dakikalık dedikodu konusudur. O gecenin en gözde kişisi pistte en rahat olan kişi olacaktır. Takdir edersiniz ki bunun için de ayaklarınıza muhtaçsınız. Ve dolayısıyla o yaklar için de ayakkabılara. Şöyle hayal edin. Grand tuvalet geceye gelen 100 kişi olsun bunun da 50 si bayan arkadaşlarınız aramızda kalsın sizi rakip sananlar olacak. Gecenin ilk dakikalarında bir süzme ve bu süzmenin gıybet timeları olacak. Sonrasında hemcinslerinizin birer birer kenara çekilmeye başladığını hatta birçoğunun yürüyemediği için yerinden bile kalkamadığını göreceksiniz. İşte meydan sizindir hanımlar.

İloveshoes mezuniyet ayakkabıları şık olmak ile beraber size muhteşem bir mezuniyet gecesi kızı olma imkanı sağlıyor. Üniversiteden dahi mezun oluyorsanız siz çıtı pıtı kızlarsınız. Bunun için üzerinde akrobat yapıyor gibi duracağınız modellerimiz bulunmuyor. Arayışınız bu yöndeyse size yardımcı olamıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mesela; Alins Ten Süet Kalın Topuklu Ayakkabı modeli ile o gecede her renk elbisenin altına giyebileceğiniz bir modelden bahsedeceğim size. Kalın topuğu ile o bahsettiğimiz yürüyememe olayını tamamen ortadan kaldırıyoruz. 10 cm topuğu ile de gecenin en uzun jönü ile bile rahatça dans edebilme garantisi veriyoruz.

Ya da Vitola Hardal Süet İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı modeli ile hem kibar bir görüntü hem de muhteşem renk ayrıcalığını sizlere sunuyoruz. Yine kalın topuk ile rahat edeceğinizi söylüyor ve çelik taban köprüsü ile kırılmaz güvencesi veriyoruz.

O mezuniyet gecesi sizin ve bunu sadece gece de tam olarak bulunarak bunu yaşayabilirsiniz. Yanınızda babet taşıyın mutlaka çağrılarına kulak asmayacağınız muhteşem bir geceniz olacak söz veriyoruz.