Örgü Sandalet

Yaz geldi ve sandaletler sokağa çıkmaya başladı. 2018 yaz sezonu ayakkabı modelleri içerisinde özenle yerini almış olan örgü sandalet modelleri bu anlamda adından ısrarla bahsettirecek gibi görünüyor.

Ayakkabılarda yazın aradığımız en temel özellik rahatlık olacaktır. Yaz aylarında ayaklarda oluşacak şişmelerden dolayı uzun süre ayakta kalınacak durumlarda daha bir rahat seçimlere göz dikeriz. Dolayısıyla ayaklarımızın rahatı için daha açık modelleri ve çok yüksek olmayan topukları seçeriz. 2018 yaz sezonu ayakkabı modelleri içerisinde örgü sandaletler kendini fazlasıyla beliğin şekilde göstermektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Liva F9 Kırmızı Örgü Terlik aynı zamanda sandalet modeli ile de iloveshoes tasarımları arasında öne çıkan modeller arasındadır. Birinci sınıf tekstil malzemelerinin kullanıldığı iloveshoes ayakkabıları bre bir çekimlerden oluşup, sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Bu kadar düz olmasın biraz tabanı yüksek olsun isteyenler için Marium Turuncu-Mavi-Pembe Süet Dolgu Topuk Sandalet renkli seçeneği ile dolgu topuk sandaletlere bakış açınızı değiştirecek. Rahatlığı ve şıklığı ile giyim tarzınıza göre çok çeşitli şekillerde kombinleyebilirsiniz. Tamamen birinci sınıf malzemelerden Türkiye’de üretilmekte olan iloveshoes ürünlerini detaylı olarak incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bilekten bağlamalı örgü sandalet modellerinin kırmızı, siyah, kahverengi, bebek mavisi ve pudra renk alternatifleri de bulunmaktadır. Özel tasarımlar içerisinde arayıp da bulamayacağınız farklı tarzları bir arada sunan iloveshoes uygun fiyatları ile de cezbediyor.

Ayakkabılar konusunda internet alışverişini hala çok uygun bulmayan kişilerle sıklıkla karşılaşmaktayız. Ayakkabılarımızın tamamı bire bir çekilmiş fotoğrafları ile sizlere sunulmaktadır. Gönderimi gerçekleşecek ayakkabılar sizlerin alım yaparken gördüğü ayakkabılar ile aynıdır. Standart ayak ölçüleri ile üretilen ayakkabılarımız sizler için hiçbir fark oluşturmayacaktır. Kadın ayakkabısı denildiği zaman adından açık ara bahsettiren iloveshoes ilk olarak kadın ayaklarının rahatlığını beraberinde estetik görüntüyü ilke edinip tasarımlar yaratmaktadır. 2018 yaz sezonuna damga vuracak dolgu topuk sandalet modelleri ile de bu yaratıcılığını fazlasıyla konuşturmuştur.

Kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak özel ayakkabılar için bize uğramadan karar vermeyin. Günlük ve özel kullanım amaçlı tüm ayakkabı çeşitlerimiz ile karşılaşınca memnun kalacağınızdan eminiz. Sizi sizin kadar önemseyen ayakkabıları bizden başka yerde bulamazsınız.