Paramparça Şükran Ovalı Ayakkabıları

Geçtiğimiz sezonun gerek kadrosuyla gerekse de senaryosuyla yoğun ilgi çeken dizisi Paramparça ya sonradan dahil olan Şükran Ovalı da ayakkabı seçiminde iloveshoes tercih edenlerden.

Dizinin bayan karakterlerinin kombin seçimleriyle göz doldurması bir yana, daha çok tasarım kıyafet ve aksesuarları kullanmaları ayrı bir ilgi görmesine neden oldu. Diziye sonradan çok farklı bir karakter ile dahil olan Şükran Ovalı da hem ofis şıklığını hem de günlük şıklığı yansıtan giyim şekliyle gözleri doldurdu. Dizde geçirdiği kısa süre içerisinde sanki dizinin en başından beri var olan bir karakter kadar benimsendi. Her ne kadar diziden ayrılışı hazin bir son ile olsa da oyunculuğu ve giyim tarzı ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’nın yani diz adıyla Cihan Gürpınar’ın namına yakışır patron giyiminin yanında Şükran Ovalı’nın yani Ayşe’nin psikolog kimliği ve ofis tarzına uygun giyimi çok yakıştı. Erken Petekkaya’nın yanına yakışacak bir karizma hatta onu bastıracak bir asalet ve şıklık gerekiyordu. Bu da Şükran Ovalı sayesinde yakalandı.

Bir çok ünlünün gerek günlük hayatında gerekse de dizi setlerinde ayağında gördüğünüz o muhteşem aksesuarlar hatta tamamlayıcı noktalar iloveshoes marka özel tasarım ayakkabılardır. Bu farkı bende yaşamak istiyorum diyorsanız geçen sezon ve yeni sezon topuklu ayakkabı ve dizi ürünleri modellerimize mutlaka bir göz atın istiyoruz. Tasarım ve rahatlık birlikteliğinden neler doğarmış bir görmüş olursunuz.