Sarı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Harika bir yaza başlarken ayaklarda dikkatimiz en çok çeken sarı renk oluyor. Sarı topuklu ayakkabı modellerine sizlerle bir bakalım istedik.

İloveshoesun muhteşem tasarımcıları sizler için çoktan seçmeli, tarzınıza uygun ya da sizi tarz yaratmak zorunda bırakacak tercihler hazırlamış. Bunlara geçmeden hemen önce sarı ayakkabı kombinleri hakkında biraz konuşalım istiyoruz. Sarı ayakkabı ilk etapta kombini zor veya koyu ton giyimlere alışık olanlar için zor ihtimal gibi görünse de bir kere deneyimlediğinizde farkı yaşayabileceğiniz bir seçenek. Beyaz ya da mavinin herhangi bir tonu olan sigaret pantolonların altında muhteşem ve estetik bir görüntü sağlıyor. Şort ve etek giyimlerinde de edinebileceğiniz alternatifler arasından doğru seçim ile düz renkleri bile heyecanlandıran sonuçlar elde etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Elbette görüntü kadar ayakların rahatlığı da önemli. Bu konuda çok da konuşmaya gerek yo. İloveshoes estetik kaygılarınız tamamen ortadan kaldırırken birinci sınıf kalite tercihinden asla taviz vermeden üretimler yapmaktadır.  Sarı topuklu ayakkabı modellerine tek tek bakalım o zaman.                                                                                                                                           

Sarıya direk geçiş yapamayanlar için sarı ve siyahın birleşiminden oluşan Notse Sarı Siyah Süet Kalın Topuklu Ayakkabı modeli ile başlıyoruz.  Koyu tonların hakim olduğu giyim tarzına alışık fakat sarının büyüsüne de kapılmış olanlar için tasarlanmış bir ayakkabıdır. Sarının çok mx olmayan bir tonu ile üretilmiş olması siyah rengin baskın olmasını sağlıyor. Parmak ucundaki çapraz bant ile klasik görüntüden uzaklaşırken bileğe doğru kullanılan ince bant ile klasik mi spor mu ayrımını üst kombine göre size bırakıyor.                                                                                                                                                     

                     

Hem sarı olsun hem de platformlu olsun diyenler için sade ve şık bir görüntü adına Wells Sarı Süet Platform Topuklu Ayakkabı modeli bulunmaktadır. 12 cm topuk ve 3 cm platform ile sarının zarafetinde yükseleceksiniz.                                                                                                                         

Hem sarı hem kısa topuk tercihi için de Payra Sarı Süet Kalın Topuklu Ayakkabı modeli tasarlanmış. Bağcıklı modeller arasında açık ara yeri alan bu modelimiz kısa topuğu ile ayrıca kullanım rahatlığı sunmaktadır.

Sarı ayakkabı modellerimiz bu kadar değil elbette. Tamamını görmek ve incelemek için İloveshoes’a gelmeniz yeterli olacaktır.