Siyah İnci Hazal'ın Çorap Botları

Star Tv nin 2017 sezonunda en sağlam çıkışlarından birini yaptığı sürükleyici dizisi Siyah İnci, Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman başrollüğünde soluk kesmeden izlendi. Dizi her ne kadar final yapmış olsa da hikayesi, kurgusu, ince düşünülmüş oyuncu kadrosu ve dizi içerisindeki kıyafetleri ile hala konuşulmakta.

Aslında iki farklı hayatın bir arada yaşanmasına dayanan bir kurgu durumu söz konusu. Senaryo gereği bir otel çalışanı iken kendisini bir anda üst gelirli bir ailede gelin olarak bulan Hazal’ın öyküsü anlatılmakta. Bizim ele alacağımız tarafı ise Hazal’ın bu statü değişikliğinde üzerinde taşıdığı kıyafetler ve kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan ayakkabıları olacak.

ILoveShoes olarak Hande Erçel’in yani dizi karakteri adıyla Hazal’ın birden fazla bölümde kullandığı hatta normal hayatında da ayaklarında gördüğümüz ayakkabılarını üretiyoruz. Özellikle dizilerde sayıca fazla bayanın olması ve her bölüm için birden fazla kombinin söz konusu olması ile ayakkabı seçimi konusunda onları çıkmaza sokmadan düşünülmüş tasarım ayakkabılarımızı öneriyoruz.

Hazal’ın zindan olan ve bir zorunluluk sonucu yaşadığı birliktelikten kurtulmaya çalışan bir karakter olarak çok canlı kıyafetler giymediği (zorunlu olmadığı sürece) gözle görülebiliyor. Ne spor ne de klasik bir kombine sahip. Bu kıyafet detaylarının altına iloveshoes markasının Raymond çorap botları ile muhteşem bir uyum yakaladığı bir kombini ile karşınızdayız.

İloveshoes markası şu anda izlemekte olduğunuz en trend dizilerde göreceğiniz bir çok ayakkabının teminini sağlamaktadır. Televizyonlarda görüp beğendiğiniz bu muhteşem tasarımlara ulaşmak çok kolay. İloveshoes.com.tr  bir tık uzağınızda.