Siyah Kadın Ayakkabısı

Siyah kadın ayakkabısı denildiği zaman herkes bir durur. Siyah öyle tılsımlı bir renktir ki büyüsüne nasıl kapıldığınızı anlamazsınız bile. Mevsimi yoktur siyahın. Dört mevsimin rengidir o.

Kıyafetiniz, kombininiz ne olursa olsun en yakışan hep siyah olacaktır. Elbise için de bu böyledir aslında. Dolaplarınızda en çok siyah detaylar vardır. Siyah kadın ayakkabısının diğer kadın ayakkabı modellerine göre çeşidi de fazladır. Birçok modelin başka rengini ararken sadece siyahını bulmanızda bundandır. 

Siyah ayakkabı kurtarıcıdır. Ani çıkan bir davet ya da katılmak zorunda olduğunuz bir yemek organizasyonu gibi önceden planlanmamış zamanlar için ayakkabı dolabınızda mutlaka bir siyah ayakkabı bulundurmalısınız. Böyle zamanların kurtarıcısı bir iki modelden bahsedeceğim şimdi size.

Lexus Siyah Süet Ayakkabı bunlardan ilki. Çok yüksek topuk tercih etmeyenler için ayrıcalıklı bir tasarım olur kendisi.  Ayaküstünde duran kalın bandı klasik bir görüntüden uzaklaşmayı sağlarken bilekteki o ince bağlama detayı çok estetik bir görüntü kazandırıyor.  Bilekten bağlama detayı bulunan ayakkabılar dikkat ederseniz neredeyse her giyim tarzına uygundur. Klasik bir ceket pantolon takımla bile uyumlu olabilirken, giydiğiniz daracık bir Jean pantolon altında da gayet güzel durabilir.

Giyeceğiniz siyah ayakkabı bot, çizme, ayakkabı, sandalet ne olursa olsun siyah asil duran bir renktir. Joya Siyah Süet Topuk Detaylı Kadın Bootie modeli dümdüz siyah bir bootienin topuğuna verilen bir hareketle ne kadar farklılaşılabileceğinin en net örneklerinden biridir. Topuk kısmında kullanılan parlak renk ile en sade ayakkabının bile çok asil duruşu olan farklı bir örneği çalışılmış.

İloveshoes ayakkabılarında görebileceğiniz estetik ile beraber ayaklarınızın şıklığı da ayrı bir önem kazanacaktır. Kullanılan tüm malzemeler kalite standartlarında üretim esas alınarak yapılmaktadır. Ayakların hoş görüntüsü kadar rahatlığı da bizim uzmanlık alanımıza giriyor. Çelik köprüler ile birleştirilen topuklar ile topuk kırılması gibi bir durumun söz konusu dahi olmadığı ayakkabılara sahip olabilirsiniz. Sizler için en son trendleri en kaliteli malzemeler ile işleyerek karşınıza muhteşem tasarım ayakkabılar ile çıkıyoruz. Farkımızı görmek değil yaşamak isteyeceğinizi düşünerek ne doğal görseller için birebir çekim ayakkabılarımızla sizlerin huzurundayız.