Tuba Büyüküstün Cesur ve Güzel Botları

Geçtiğimiz sezona resmen damgasını vuran başrollerini Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı Cesur ve Güzel dizisini hepimiz anımsıyoruz.

Bizim fikrimiz "ve Tanrı kadını yarattı” cümlesinin Tuba Büyüküstün ile söyleniyor olduğudur. Kadın ne giyse yakışıyor ve ne giyse yakıştırıyor. Bunu kabul ederek başlamakta fayda var. Cesur ve Güzel dizisindeki "Sühan” karakteri ile tekrar ve yeniden gözleri doldurdu. Karakter gereği hem sakin hem sert hem de romantik bir mizaca sahipti. Birden fazla karakteri aynı bedende taşımanın zorluğuna bir de güzelliğini koruma kaygısı eklenince görün düşünün ki işi ne kadar zor.

Tuba Büyüküstün her rolün üstesinden gayet başarılı bir şekilde kalkmaktadır. Elbette dizilerde işlerin kolaylaşması için yardımcılar bulunmaktadır. Giyimleri, makyajları, rol danışmanları gibi bir çok yardımcı bulunmaktadır. Bu konuda bizi bağlayan taraf giyim konusundaki yardımcılarının seçimleri olmuştur. Sühan klasik ve sporun birleşiminden oluşan smart casual adı verilen bir giyim tarzı belirlemiş bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. Modayı takip etmenin en güzel yolu olan dizi kıyafetlerinin en güzel örneklerindendir. Geçtiğimiz sezonun en trend modalarından olan yaz çizmeleri ve yaz botları seçiminde Sühan için de iloveshoes marka Beige Ankle Boots modeli seçilmiş ve yine muhteşem bir kombin bizim tasarımımız ile bütünleşmiştir.

Üretimini yaptığımız iloveshoes ayakkabılarının üretim aşamasından başlamak üzere her anında duyduğumuz heyecanı ekranlarda yüksek beğeni ile gördüğümüzde ayrı bir sevinç yaşamaktayız. Sizin de bizim muhteşem tasarımlarınız ile buluşmanız için sizleri iloveshoes.com.tr ye bekliyoruz.