Ufak Tefek Cinayetler Dizi Ayakkabıları

Yayınlandığı ilk günden bu yana oyuncu kadrosu ve muhteşem kurgusu ile izleyenlerin sıkı takipçisi olduğu Ufak Tefek Cinayetler’in kızlarının kıyafetlerine ve ayakkabıların bakalım istiyorum.

Sosyete kabul edilen ve her bir karakterinin kendi içinde bir çevresi olan oyuncuların her yaptığı olay olmuş durumda. Giydikleri, taktıkları, sürdükleri her şey ama her şey bir tren sanki.  Dizi karakterleri 4 muhteşem kadından oluşuyor. Dedik ya her bir canlandırılan karakter kendi içinde ayrı bir konu aslında ama Bade İşçil yani karakter adıyla Pelin ayrı bir idol.

Muhteşem fiziği ile giydiği her şey yeniden olay olmaya açık bence. Ufak Tefek Cinayetler 7. Bölümde geçen bir sahneden bahsedeceğim size. Salı rutini kahvaltısındalar. Öncesinde Arzu karakteriyle buzları eritiyorlar ve 4 arkadaş yeniden bir araya geliyor. Neden niye olduğunu anlatmama gerek yok bundan emini. Pelin’in ayakkabısı diye aramaya başladıysanız zaten her kareyi benden iyi biliyorsunuz demektir. Üzerindeki lacivert kadife bluz altına giydiği pantolon uyumu harika olmuş. Bu muhteşem kombini tamamlayan en büyük ayrıntı iloveshoes marka Juanna modeli yarım botları olmuş bence.

İloveshoes markasını artık çoğunuz biliyorsunuz. Vazgeçilmez dizilerinizde gördüğünüz ayakkabıların birçoğunu veriyorlar. Özel tasarımları ile Ufak Tefek Cinayetler dizisinin Pelin karakterinin de muhteşem uyumunda imzası olması şaşılacak bir konu değil aslında.

Tasarımları, kalitesi ve uygun fiyatları ile diziler ve filmler için vazgeçilmez olan iloveshoes modellerine bakmadan karar vermeyin derim. Yeni sezonun öncüsü haline haline gelen iloveshoes ayakkabı modellerine bakmadan karar verirseniz yanılgıya düştüğünüz için pişman olacaksınız.

Garanti veriyorum.