Ufak Tefek Cinayetler Pelin Streç Çizme

Biliyorum ki hepiniz kış sezonun bitmesi ile beraber dizilerde gördüğünüz o muhteşem çizme ve botların çok pahalı olduklarını düşünerek uygun fiyatlı edinme çabası içerisindesiniz. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin moda ikonu Pelin yani Bade İşçil’in 2 bölüm önce giydiği streç çizmelerini bu arama listesinden çıkarın diye yazıyorum bunları.

Evet onlar da iloveshoes çorap çizmelerin en çorabı yani streç çizmelerinden oluyor kendisi. Biri bana dese ki kırmızı deri etek altına gri renk süet bir çorap çime giy harika olacak. Yok artık derdim. Pelin’in üzerinde görünceye kadar. Dizi zaten moda programlarından çok takip ediliyor bence. Etine dolgun bayanlar için Merve, ofis stili için Oya, havalı ve aktif bir ev kadını için Pelin, hem iş kadını hem anne diyorsanız Arzu ‘yu takip etmeniz yeterli gibi.

İloveshoes bu sene birçok dizi de tarzıyla fark yarattı. Böyle bir moda takip edilen dizide de birçok tarz ayakkabısı ile farkı gözler önüne serdi. Ofis tarzı giyime sahip Oya karakteri de iloveshoes topuklu ayakkabı modelleri ile kombinler yaptı, aktif ev hanımı Pelin’de. Topuklu ayakkabı ve çorap çizmeler konusunda hala kafanızda soru işaretleri varsa, ayrıcalıklı tasarımlar ile önce kendiniz sonra da etraftakilerin ilgi alanı olmak istiyorsanız, tasarımlarımıza bir göz atın derim. Almadan çıkamayacağınızı siz de biz de biliyoruz. Şimdiden hayırlı olsun.