Yaz Sezonu Ayakkabı Trendleri

Yaz sezonu ayakkabı trendleri konusunu masaya yatırıyoruz. Giyim modasına uyumlu olması temel amacımız olmak üzere ayakkabı modası konusunu yakından bir inceleyelim.

2018 sezonu eskilerin esintisini yansıtan fakat günümüz tarzında modernize edilmiş hali dersek yanlış konuşmuş olmayız sanırım. Eskilerin apartman topuk olarak adlandırdığı dolgu topuk ayakkabıları bu yaz da çokça göreceğiz. Eteklerin ve şortların altında bacağın estetik görüntüsüne ayrı bir güzellik katıyor. Kalın bacaklı olanların dolgu topuk ayakkabılardan biraz uzak durmasında fayda görüyoruz. Bu yaza damgasını vuracak halat sandaletlerde vitrinlerde çoktan yerini aldı.

Halat sandalet bir diğer adıyla örgü sandalet kalın taban ve ince taban modelleriyle göz dolduruyor. Yazın ayaklarımızın şişme payını da düşündüğümüzde sandaletler gerçekten büyük kurtarıcıdır. Ayrıca rahatlığı düşünülerek tasarlanmış olması da siz kullanıcılar için daha bir anlam kazanmalıdır. Sandaletler de bu sene topukları daha az görüyoruz. Bilekten bağlamalı modellerin çokluğu da belirgin halde kendinden söz ettiriyor. Özellikle plaj modası çatısı altında sandalet çeşitlerinde faklı tasarımlar dikkat çekiyor.

2018 yaz ayakkabı modasında gözden kaçırılamayacak modeller arasında tokalı ve bantlı tasarımlar bulunmakta. Bu senenin yaz ve kış modellerinin tamamında bilekten bağlamalı modeller farklı tasarımları bir araya getirmekte. Ayakların görüntüsünü daha estetik hale getiren toka ve ayaküstü bantlarıyla renklerdeki çeşitlilikte fazlasıyla dikkat çekici boyuta gelmektedir.

Renkler konusunda 2018 yaz sezonu çok cömert davranmış diyebiliriz. Nude tonları başta olmak üzere daha sakin renklerle donatılmış gibi her yer. Hardal sarısı, sarının neredeyse tüm tonları, ten rengi seçenekleri ile ayaklarda çok sert geçişler yapılmamış. Yine yazın ahengine uyum sağlaması amaçlı olarak yeşil ve özellikle mavi ayakkabı modelleri sıklıkla görülmekte. Yazın rengi olarak bilinen beyaz ayakkabılar bu sene önceki dönemlere nazaran daha az olmasına rağmen elbette tasarımlarla varlığını sürdürmekte. Beyazı daha çok nüde tonlarıyla kombinleyerek yumuşak geçişler yapılmış tasarımlar görmeniz kaçınılmaz olacaktır.

2018 yaz sezonu ayakkabılarını farklı tasarımlar ve mükemmel kalite seçenekleri ile iloveshoes çatısı altında görmek sizin için ayrıcalık olacaktır. 2018 sizin yılınız olsun ve dost düşmen ayaklarını konuşsun istiyorsanız bize uğramanız yeterli olacaktır.