Yazlık Süet Ayakkabı

Malum yaz sezonunun gelmesi ile ayakkabı dolaplarımızda bir değişim kaçınılmaz oldu. Sezon tendlerini takip ettiğinizde karşılaşacağınızsüet ayakkabılar arasından yazlık süet ayakkabılar konusuna değinme gereği duyduk.

Eskiler süet ayakkabıların kışlık olduğunu hatta abiye olarak kullanılan ayakkabılar olduğunu söylerdi. Ama tasarımlar öyle bir boyut aldı ki süet ayakkabının mevsimi de yeri de kalmadı diyebiliriz gönül rahatlığıyla. Şimdi sizlere süet yazlık ayakkabılarda gelinebilecek en üst seviyelerden bir kaçından bahsetmek istiyorum. Tabii ki markamız vazgeçilmezimiz iloveshoes olacak.

Hani bazı mimarlar yaptıkları evlere bitince şöyle bir döner bakar da " ne muhteşem olmuş "derler ya biz de ayakkabılarımıza baktıkça onu diyoruz işte. Mensa model süet ayakkabıdan bahsediyorum tam olarak. Yazlık bir ayakkabı da ne özellik ararsanız bulabileceğiniz tasarım bir model ile sizleri tanıştırmanın haklı gururunu yaşıyorum. Önü açık, bilekten bağlamalı, topuk açık daha ne olsun. Ayrıca gri favorim olmak ile beraber siyah, kırmızı, kahverengi renkleri de mevcuttur. Ne ile giyerseniz giyin patlayacak parça Mensa Süet Kadın Topuklu Ayakkabı olacak. Aksesuar derdinden sizi kurtaracak ayakkabılarımız var bizim.

Alketa Hardal Süet Topuklu Kadın Ayakkabı dan bahsetmeden geçemeyeceğim. Süet yazlık ayakkabı seçimi yapmakta sizi zora soktuğumuz için ayrıca özür dilememiz gerekiyor sanırım ama mükemmeliyetçi olmak bunu gerektiriyor olsa gerek. Bu sezonun trend renkleri olan nüdeler ve hardal tonları var. Bu sebeple sizleri süetle muhteşem bir görünüm kazanmış olan Hardal rengi topuklu ayakkabı ile buluşturduk. Kalın topuğu ile spor giyimde estetik görüntüsüyle şık bir giyim de vazgeçilmeziniz olacak bir model olarak sizlere sunduk.

İloveshoes markası çatısı altında bulabilecek sayısız model içerisinden sadece iki model yazlık süet ayakkabıdan bahsetmiş olduğumuz bu yazımızda farkındayız ki süet ayakkabı arayışınız başlamış oldu bile. Yazlık ayakkabı modelleri, yüksek topuk ayakkabı, kısa topuk ayakkabı kısacası her tür ayakkabı modelleri konusunda açık ara iddiamızı görmek isterseniz sizler ile tanışmaktan mutlu olacağımız unutmayın lütfen. Alış veriş yapmak zorunda değilsiniz demeyi çok isterdim ama sizin de dayanamayacağınızı çok iyi biliyoruz.