SEPETİM

KATEGORİLER

Çağımızda hızlı, hareketli ve kalabalık şehir hayatı insanları zorlamaktadır. Ulaşım toplu taşıma ile gerçekleşmekte, mesafeler uzun olduğu için saatler trafikte geçmektedir.

Günlük Ayakkabı Nedir?

İşte bu sebeplerle kadınlar günlük hayatta daha rahat giysi ve ayakkabı tercih etmekteler. Üreticiler de bu ihtiyaç ve talebe uygun kadın günlük ayakkabı modelleri üretmekteler.

Günlük Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Günlük ayakkabı olarak tarif ettiğimiz ayakkabılar başlıca şunlardır:

 - Spor ayakkabı

 - Babet

 - Terlik

 - Sandalet

 - Sneakers

tarzı ayakkabıların tümüne günlük ayakkabı denilmektedir.

Günlük Ayakkabı Seçiminde Dikkat Edilecek Püf Noktalar

Genç kız ve kadınlar her ne kadar ayakkabı seçiminde şıklığa önem verselerde günlük ayakkabı alırken başka özelliklere bakmak ve bunların varlığı doğrultusunda satın almaya karar vermek gerekir:

 - Eğer kadın günlük spor ayakkabı tercih edecekseniz antibakteriyel özellikte olanları seçmelisiniz.

 - Spor ayakkabısının rengine karar verirken bütün gardırabonuzu gözünüzün önüne getirerek karar vermeniz durumunda çok farklı kombinler yapmanız mümkün olacaktır.

 - Spor ayakkabının tam olarak ayağınıza oturması çok önemli, ne küçük olup ayağınızı sıkmalı ne de geniş olup ayağınızı rahatsız etmelidir. Bu nedenle ayağınıza denerken bir müddet onunla mağazada dolaşmanız doğru seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır.

 - Babet tarzı günlük ayakkabılarda topuk hiç olmadığı ya da çok az bir topuk olması nedeniyle zamanla sizin yürüyüşünüzü etkileyebilecektir. Bu nedenle babet alırken mutlaka deneyip bir müddet de yürüyerek ayağınızla ve yürüyüşünüzle uyumlu olup olmadığını belirlemelisiniz.

 - Günlük ayakkabı satın alırken malzemesinin çok önemli olduğunu unutmayın. Yazın ayağınızı terleten ve koku yapan bir ayakkabı babet dahi olsa son derece rahatsız edici olabilir.

 I Love Shoes Bu Yazda Günlük Ayakkabı Modelleri İle Hanımları Mutlu Edecek

Genç kız ve genç kadınların beğenisini kazanmış olan I Love Shoes bu yazda son derece moda ve trendy fakat bir o kadar rahat yazlık günlük ayakkabı modelleri ile yaza damgasını vuracaktır:

 - Perra Süet çapraz bant detaylı babet farklı renk seçeneği ve standart topuğu ile rahat ve modern bir tarzı yansıtmaktadır.

 - Madsen Kırışık Rugan detaylı babet ayakkabı kalın ve 2 cm yüksekliğinde topukları, farklı renk seçenekleri ile günlük kullanıma uygun, rahat ve zarif bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tükenen ürünleri göster
Whatsapp ile Sipariş Ver