SEPETİM

KATEGORİLER

Yapmak istediğiniz fiziksel aktivite türü için üretilen ayakkabıları seçin. Düz, kaymaz tabanlı, iyi topuk desteği, ayak parmaklarınız için yeterli alan ve çok yüksek olmayan iç tabanlı olan ayakkabılara bakın.

Ayakkabıların iyi oturduğundan emin olun ve ayaklarınız için uygun desteği sağlayın. Ayakkabılarınızı düzenli olarak kontrol edin ve yıprandıklarında değiştirin. Tabanları aşındığında yeni ayakkabılara ihtiyacınız var demektir. Aktiviteden sonra ayaklarınız yorgun hissediyor veya aktivite sırasında diz ya da kalça problemleri yaşıyorsanız doğru ayakkabıyı seçmemiş de olabilirsiniz.

 Bana Seçtiğin Ayakkabıyı Söyle, Sana Arkadaşını Söyleyeyim

 Psikolojik araştırmalar, insanların stil ifadelerinden, başkalarının kişiliği hakkında doğru tahminlerde bulunduklarını göstermektedir. Ayakkabılar şaşırtıcı bir şekilde bir kişinin karakterinin iyi bir göstergesidir. Ayakkabılarınız söz konusu olduğunda kişiliğiniz veya zevkiniz ne olursa olsun, stil ve konforu birleştiren bir çiftiniz olmasını istediğinizi biliyoruz. Her ikisini de alamayacağınızı kim söyledi? I Love Shoes’un şık ve konforlu sneakers ayakkabı modelleri bu yıl gözdeniz olabilir!

Hem Modaya, Hem Rahatına Düşkün Olanlar İçin

Bugün, ayakkabıcılar müşterilerinin ihtiyaçlarını her zamankinden daha fazla anlıyorlar. Bu nedenle, kreasyonlarının hem moda hem de rahat olmasını sağlamak için önemli miktarda zaman ve çaba harcıyorlar. Evet ve bu, ayaklarınıza zarar vermeyen çarpıcı bir çift ayakkabı modeli yakalayabileceğiniz anlamına gelir.

Zevkinize uygun olanı elde etmenizi, ayaklarınıza nazik olmasını ve paranıza en iyi değeri vermenizi sağlamak için bazı pratik ipuçları da yok değil.

Malzeme ve Topuk Seçimi

Genellikle, dolgu topuk sneakers seçiminde dikkat etmeniz gereken, tabanın kauçuk veya deriden oluşmalıdır. Taban ayrıca dayanıklılık, optimum tutuş ve üstün stabilite için yeterince kalınlığa sahip olmalıdır. Bu genel kurallar, spor ayakkabılar ve diğer kapalı stilleri için de idealdir. Bununla birlikte, topuklar, söz konusu olduğunda kalınlık önemlidir. Ayrıca iç tabanı kontrol etmeyi ve tabanının uygun yükseklikte olduğundan emin olur. Yeterince nefes alıp, almaması da bir diğer önemli konudur. İçi deri olursa da ayağınızın rahat edeceğinden emin olabilirsiniz.

En Kaliteli Deriyi Ayırt Edin

İster bir ayakkabı koleksiyoncusu olun, ister günlük kullanım için bir çift satın almış olun, kaliteli derinin nasıl olduğunu bilmek zorunludur. Genel olarak, gerekli alanları, destek ve rahatlığı ayaklarınıza sunmak için nefes alabilir olmalıdır. Ve bilmelisiniz ki, deri alacaksanız, yüksek kaliteli bir deri her zaman mat olacaktır. Ancak bitmiş bir ayakkabı için, kaliteyi görünüşüyle ​​değerlendirmek zor olacaktır. Böyle bir durumda, gerçek olup olmadığını anlamak için derinin kokusunu kontrol edebilirsiniz, ancak aldatıcı da olabilir.

Bunun yerine daha sonuç verecek bir uygulama yaparak da test edebilirsiniz. Ayakkabıyı kıvırdığınızda tek bir kırışıklık oluşuyorsa bu normaldir, ancak birkaç kırışıklık fark ederseniz, o zaman bu hakiki bir deri olmadığını gösterir. İşlevsel testlerin hepsi bittiğine göre, yaz aylarının vazgeçilmezi olan beyaz sneakers seçimini yapmak için kolları sıvamanın vaktidir.

Doğru Uyum ve Zamanlama Önemlidir

Yeni bir çift satın almak için bir kural var. O da, dışarı çıktıktan sonra ve tüm gün boyunca asla ürünü denememektir.

Ayakkabı zamanla açılacağından, ayağınızı ilk aşamada sıkabilir ya da yara yapabilir. Deri bir ayakkabı seçiminde bulunmuşsanız, birkaç saat boyunca yürümenin, oturmanın veya ayakta durmanın ayaklarınızı yorabileceğini unutmayın. Ve gün içinde bu kadar hareket sonucu ayakkabıların 1-2 milim açılabileceğini unutmayınız. Deri satın alırsanız, zaman ve kullanımla gevşediğinden bu daha önemli hale gelir. Bu yüzden bir ayakkabıyı denerken ayağınızın iyi oturduğundan emin olun.

Sipariş ettiğiniz ayakkabı modellerimizin ayağınıza olmaması durumunda ücretsiz iade seçeneğinden yararlanarak, size uygun ayakkabı numarasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tükenen ürünleri göster
Whatsapp ile Sipariş Ver