SEPETİM

KATEGORİLER

Kadınların en fazla beğendikleri ve severek giydikleri ayakkabı modelleri topuklu ayakkabılardır. Topuklu ayakkabılar da kendi aralarında çeşitli türlere ayrılmaktadır. İnce topuklu, platform topuklu ayakkabı gibi çeşitleri mevcuttur.

Platform Topuklu Ayakkabı Nedir?

Dolgu topuklu ayakkabı diye de bilinen bu ayakkabılara platform topuk ayakkabı da denilmektedir. Bu ayakkabılar, tabanı normal ayakkabılardan çok daha yüksek olan ayakkabılardır. Platform ayakkabıların bazı çeşitlerinde taban ve topuk aynı yükseklikte iken diğer bazı çeşitlerinde topuk tabandan daha yüksektir.

Platform Topuklu Ayakkabı Alırken Dikkat edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Unutmayın platform topuk ayakkabı yüksek platform topuklu ayakkabı modelleri esasında kullanılması rahat gibi görünse de ayak bileği burkulmalarına sebep olabilirler. Bu nedenle satın alırken bazı noktalara dikkate etmek gerekir:

 - Topuklu ayakkabı almak zorunda olup da yüksek topuk ayakkabı giyemeyenler için platform topuklu ayakkabılar iyi bir alternatif olabilir.

 - Dolgu topuklu ayakkabıların, özellikle kaliteli ve iyi işçilikle üretilmiş olanlarını tercih etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu ayakkabılar yürürken çok kolaylıkla bilek kısmındaki bantlarından kopabilirler ve sizi çok uygunsuz bir zamanda zor durumda bırakabilirler.

 - Platform topuklu ayakkabılarının özellikle topuk kısımlarının kolay temizlenebilir olması kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

 - Ayağınıza tam olarak oturan ve rahat ettiğiniz ayakkabıyı satın alın. Daha sonra açılır yaklaşımı doğru değildir. Giyemeyeceğiniz bir ayakkabı satın alıyor olabilirsiniz. Dikkat.

 - Ayakkabıyı almak için akşam saatlerini seçin ve her iki ayağınızda da deneyerek bir müddet üzerinde yürüyün. Kesinlikle rahatlığı göz ardı etmeyin.

I Love Shoes Platform Ayakkabı Modelleri İle Bu Yaz Sezonuna Damga Vurmuştur

 Kadınların favori ürünlerinden olan platform topuklu yazlık ayakkabı çeşitleri ile en sevilen ayakkabı markası yine kalpleri fethetmiş görünüyor:

 - Wells mat deri toka detaylı bantlı yüksek topuklu ayakkabı hem şık hem tarz.Bu ayakkabı farklı renklerde müşterilerin beğenisine sunulmuş olup topuk yüksekliği 12 cm' dir.

 - Sucre Rugan bant detaylı yüksek topuklu sandalet antibakteriyel ve terleme önleyici iç astarı ile kullanımda rahatlık sağlamaktadır. Renk seçenekleri rose, siyah, gümüş, platin ve dore olarak hazırlanmıştır. Bilekten bağlamalı bu model 10 cm topuk yüksekliği ile ve ışıltılı rugan görüntüsüyle eğlenceli yaz gecesi partilerinizde size rahatlıkla eşlik edecektir.

Whatsapp ile Sipariş Ver