logo
Web sitemiz üzerinden aldığınız ürün yada ürünleri sosyal medya kanallarindan istediginiz mercada bizi etiketleyerek (kanallar asagida belirtilmistir) #iloveshoescomtr hastagi ile paylasarak hediye ürün ve %50'ye varan indirim kazanma şansını yakala. 

FACEBOOK: facebook.com/iloveshoescomtr
INSTAGRAM: instagram.com/iloveshoescomtr
GOOGLE PLUS: plus.google.com/u/0/+IloveshoesTr-ayakkabi
Pinterest: pinterest.com/iloveshoescomtr

Web Sitemiz  adresi üzerinde gerçekleştirilecek olan yarışma I Love Shoes  tarafından düzenlenmektedir. Kazanan kişiler, katildiklari mecradaki profilleri gizliligi acik olmasi gerekmekte, kazanan kisinin ozel hesabina tarafimizdan mesaj ile bilgi aktarimi saglanacaktir
Yarışma ile ilgili Sosyal medya platformları sorumluluk kabul etmez.
Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakla, www.iloveshoes.com.tr adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
Katılımcıların profillerinin erişime açık olması gerekmektedir.
Katılımcı, yarışmaya katılmakla iloveshoes.com.tr tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
18 yaşından küçük olanlar bu kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine verilmez. Bilkent Üniversitesi, 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından ya da katılmalarından sorumlu tutulamaz.
Kampanyaya katılım ücretsizdir. 
Her kullanıcı istedigi kadar sosyal mecrada yarışmaya katılabilir. 
Kampanyaya ve yarışmaya katılım için iloveshoes.com.tr'den herhangi bir ürün satın alması gerekmektedir. 
Yarışma süresince bir kişi, yalnızca bir defa ödül kazanılabilecektir.
Kazananlar katildiklari sosyal mecradaki profillerine ozel mesaj atilarak duyurulacaktır.
Kazananlarla daha sonra direkt mesaj ile iletişime geçilecektir. Verdiği e-mail adresinden veya telefon numarasından 3 kez denenmesine rağmen ulaşılamaması halinde katılımcı, ödül kazanma hakkını kaybeder. Kayıtların doğruluğu için iloveshoes.com.tr kayıtları geçerli ve bağlayıcıdır.
I Love Shoes, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda Izmir Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
I Love Shoes, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler duyurulacaktır.
Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle, iloveshoes.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, iloveshoes.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır