SEPETİM

KATEGORİLER

Kadınların asla vazgeçmeyecekleri ayakkabı modellerinden olan topuklu ayakkabılar konusunda en moda, trend ve tarz seçenekler her sezon olduğu gibi en sevilen ürünleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Nedir?

Topuklu ayakkabılar, kalın topuklu ayakkabı , platform topuk, kısa topuklu ayakkabı , ince topuk gibi çeşitlere ayrılırlar. Bu ayakkabılarda taban ile topuk arasın açık bir yükseklik farkı vardır, işte bu nedenle de topuklu ayakkabı olarak adlandırılırlar.

Topuklu Ayakkabı Satın Alırken Dikkat Edilecekler

Boyu olduğundan daha uzun göstermesi, bacakları daha biçimli ve şekilli yansıtması, hatta kalça ve kiloyu bile kamufule ederek bütünsel şık bir görüntü verilmesine katkı sağlayan topuklu ayakkabılardan kadınların neden vazgeçemediği de böylelikle anlaşılmaktadır.

Ancak şık görünmek isterken ayak sağlığınızdan olmayın. Topuklu ayakkabı alırken dikkat edilecek konular şunlardır:

 - Gün içerisinde ayaklar normalde biraz şişerler bu nedenle ayakkabı almak için gün sonunda alışverişe çıkmak doğru olacaktır.

 - Ayakkabının kaliteli malzemeden ve iyi işçilikle üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

 - Ayakkabının iç astarının antibakteriyel ve ter önleyici malzemeden olmasına özen gösterilmelidir.

 - Ayakkabıyı her iki ayakta denemek ve bir süre mağazada yürümek, dengede durup duramadığınıza bakmanız gerekecektir.

 - Ayakkabı ne kadar şık ve güzel olursa olsun, siz ne kadar çok beğenirseniz beğenin mutlaka rahat olmasını önem verin. Parmak ile ayakkabı arasında yaklaşık yarım cm' lik bir boşluk bulunmalıdır.

 - Ayakkabıyı beğendiniz anacak biraz sıktığını düşünüyorsunuz. Sakın hataya düşerek daha sonra açılır yanılgısını yaşamayın. Ayakkabının ayağınıza uygun olan ölçüsünü satın alın.

  I Loves Shoes Bu Yaz Sezonu Yine Büyüledi

Kadınların favori markası bu yaz sezonunda da kendilerini öncü, trend, şık ve zarif topuklu ayakkabıları ile cezbetti:

 - Nerose mat deri çapraz biye bantlı kısa topuklu sandalet, tasarım topukları ve şık tarzı ile bu yaz sizi çok mutlu edecek kısa topuklu bir ayakkabıdır. Sadece 7 cm'lik topukları ile kullanımı rahat ve beyaz, siyah ve nude renkleri ile bu yaz sezonunun moda kıyafetleri ile rahatlıkla kombinlenebilecek bir ayakkabıdır.

 - Masren mat deri ince bant kısa topuklu sandalet, 6 cm' lik topuğu ile günlük kullanıma da uygundur. Nude ve siyah renk çalışılan kısa topuklu en favori yazlık ayakkabı modellerinden birisidir.

Tükenen ürünleri göster
Whatsapp ile Sipariş Ver