SEPETİM

KATEGORİLER

Kadınların zarafetini tamamlayan kıyafetler uygun ayakkabılarla tamamlanmadığı takdirde sönük kalır ve hatta rüküş bir görüntü oluşmasına bile neden olabilir. Şık bir gece kıyafetini uygun yüksek topuklu ayakkabı modelleri ile bütünleştirmezseniz istediğiniz etkiyi yakalayamazsınız. Elbise de sönük kalır, sizin şıklığınız da ne yazık ki görünmez olur.

Topuklu Ayakkabı Ne Demektir?

Günümüz kadınlarının kullandığı topuklu ayakkabı, ökçesi tabanına nazaran oldukça yüksek olan bir ayakkabı çeşididir. Sivri topuklu, ya da yüksek topuklu tabiri bu tür ayakkabılar için kullanılan bir ifadedir.

Topuklu Ayakkabı Seçiminde Püf Noktalar

Kadınların giymekten çok hoşlandığı topuklu ayakkabılar gerçekten de zarif ve şık bir resim ortaya çıkarmaktalar. Ancak ayak ortopedisine pek uygun olmayan bu tarz ince topuklu ayakkabı modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır:

 - Bilhassa topuklu ayakkabılar alırken kaliteli ve ayaklarınızın hava almasını sağlayan malzemelerden yapılmış olanları tercih etmelisiniz.

 - Ayakkabı ile en uzun parmağınız arasında bir miktar boşluk bulunmalıdır, yaklaşık yarım cm kadar bir boşluk olmasına dikkat etmelisiniz.

 - Henüz ilk kez topuklu ayakkabı alacaksanız mümkün olduğu kadar kalın topuklu hatta platform topuklu olanları seçmeniz uygun olacaktır.

I Love Shoes Bu Yazda Sizin Şıklığınıza Şıklık Katıyor

 Kadınların favori markası, bu sezonunda da şıklık ve zarafet örneği birbirinden güzel tasarıma sahip topuklu ayakkabıları sizlerin beğenisine sunmuştur. Topuklu ayakkabılar boyu daha uzun gösterip, sağladıkları dik duruş nedeniyle zarif bir görüntüye sebep olmaktadırlar.

Genellikle özel davetlerde, düğünlerde, nişan törenleri, kına gecesi, kokteyl gibi özel durumlarda giyilen topuklu ayakkabılar konusunda en sevdiğiniz marka sizlere birbirinden güzel modeller sunmaktadır:

 - Ligessa mat deri ince bant detaylı yüksek topuklu sandalet farklı renk seçeneği ile beğenilerinize sunulmuştur. Yaz düğünleri ve davetlerde şıklığınızı tamamlayacak bu yüksek topuklu ayakkabının topukları 10 cm ve ince topuk olarak tasarlanmıştır. Kokteyl elbisesi veya gece kıyafetinizle son derece uyumlu olacak bu model bu sezonun trendy modellerinden birisidir.

 - Rellano Rugan bant detaylı yüksek topuklu sandalet dore olarak tasarlanmış olup, ışıl ışıl görüntüsü ile bronz teninize çok yakışacaktır. Bu yazlık ayakkabı ince topuk ve 10 cm olarak dizayn edilmiştir. Bu yaz sizin vazgeçilmez ayakkabılarınızdan olacak bu şık ayakkabı ile gittiğiniz her kokteyl veya davette en ilgi çekici ve cazibeli kadın siz olacaksınız.

Bu kategoride ürün bulunamadı.


Anasayfaya dönmek için tıklayınız
Whatsapp ile Sipariş Ver